10 Ekim, 2015

0 İzmir'de Açelya Akkoyun ile Pril hamarat hanımlar buluşması :)

İzmir'de 2.si düzenlenen Pril hamarat hanımlar etkinliğinde  bulunmak ve  Açelya hanımla tanışmak beni çok mutlu etti.Açelya hanımı seviyordum ama yakından görüp sohbet edince kendisini daha çok sevdim. 
Bence Pril ailesi seçiminde çok başarılı Açelya hanımın güzel kalbi ve gülen yüzü Pril ürünleriyle buluştuğunda    çok güzel bir ikili ortaya çıkıyor.
Açelya Akkoyun'u   uzun yıllar Pril ailesinde  görmeyi diliyorum...


Açelya Akkoyun selfie çekiyor.:)


Gülen yüzünüz hiç solmasın...

#enhamaratbenimEn hızlı bulaşık makinesi yerleştirme yarışması :)
Türkiye 1.si Fatma Damyan'la yarışmak çok zevkliydi.Tabii ki canım arkadaşım beni de yendi :)
Ama yenilsem de Pril bulaşık makinesi tableti ve bulaşık deterjanını hediye edince çok mutlu oldum :)
Bu güzel etkinliğe davet ettikleri için Pril ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Tekrar görüşmek dileğiyle...


Bu arada Pril'in yaz için özel olarak ürettiği seriden haberiniz var mıydı?

Pril, yağlara ve kurumuş kirlere kaşı üstün formüllü “Açelya’nın Mutfak Sırları” serisini geliştirdi.

Pril’den greyfurt ve bitki özlü “Açelya’nın Mutfak Sırları” serisi…

Türkiye’nin ilk sıvı bulaşık deterjanı Pril, yaza özel yeni serisiyle bir kez daha mutfaklara yenilik getiriyor. Yağlara ve kurumuş kirlere kaşı üstün formülünü, marka yüzü Açelya Akkoyun’un pozitif enerjisi ile birleştiren marka, “Açelya’nın Mutfak Sırları” serisi ile yaza merhaba dedi. Pril’in yeni serisi, greyfurt ve bitki özlü olmak üzere 2 varyanttan oluşuyor.


Tüm hamarat hanımlar gibi Pril’in marka yüzü Açelya Akkoyun’un da çok özel mutfak sırları bulunuyor. Sanatçı kişiliğiyle olduğu kadar, sevgi dolu bir anne olarak da bilinen Açelya Akkoyun, aynı zamanda bir herbalist olarak doğal beslenmeye çok dikkat ediyor. Bu nedenle yüksek oranda C vitamini içeren, sindirime ve yüksek kolesterolü düşürmeye yardımcı olduğu saptanan, güçlü antioksidan etkiye sahip greyfurtu mutfağından eksik etmiyor. Akkoyun, ayrıca ailesinin ve kendisinin sağlığını korumak için bitki çaylarına çok önem veriyor ve yemeklerine lezzet katmak için de nane, kekik gibi bitkileri sıklıkla kullanıyor.Naneyi, iştah kesici kokusu nedeniyle de zaman zaman tercih ediyor. İşte bu noktadan hareket eden Pril, Açelya’nın Mutfak Sırları adını taşıyan yeni bir ürün serisi geliştirdi. Sınırlı sayıda üretilecek olan yeni seri, yağlara ve kurumuş kirlere karşı güçlü formülünün yanı sıra greyfurt ve bitki özlü yaza özel kokularıyla da dikkat çekiyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme